Produkcja zbiorników

Firma Salinex Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji ciśnieniowych zbiorników naziemnych i podziemnych od 4,85 m3 do 200 m3, ze stali czarnej i nierdzewnej. Nasza oferta obejmuje również szeroką gamę zbiorników przeznaczonych do instalacji wodnych, parowych, sprężonego powietrza, instalacji CO, instalacji chłodniczych i olejowych na zlecenie klientów zewnętrznych, według indywidualnych projektów.
Długoletnie doświadczenie w produkcji zbiorników, rur i innych nietypowych elementów stalowych procentuje wysoką jakością wykonanych wyrobów.
Produkujemy konstrukcje ze stali czarnej, nierdzewnej i kwasoodpornej.

Wyspecjalizowany park maszynowy m.in. dwie suwnice, automaty spawalnicze, walce do obróbki stali czarnej i nierdzewnej jak również odpowiednia hala produkcyjna, pozwalają na wykonywanie wielkogabarytowych elementów.
Nasi pracownicy to kadra fachowców z wieloletnim stażem w branży. Mamy doświadczenie w produkcji skomplikowanych i trudnych elementów jak np. stożki. W tego typu przypadkach poznajemy szczegółowo potrzeby i wymagania Klienta, jednocześnie omawiamy jakie są w tej kwestii możliwości techniczne. Po tak zrealizowanym przygotowaniu do produkcji z sukcesem wykonujemy skomplikowane zlecenia.